Манчестър Сити контрира Арсенал за аржентински национал


Манчестър Сити контрира Арсенал за аржентински национал

1922 0

Ръководството на Манчестър Сити ще се опита да изпревари Арсенал за подписа на звездата и капитан на Интер Мауро Икарди, информират медиите в Италия.

Аржентинският национал е смятан за един от най-добрите нападатели в света, въпреки че този сезон бележи регрес и има едва 4 гола в 12 мача. До голяма степен обаче специалистите обясняват ниската му резултатност с тактиката, която прилага Роберто Манчини.

"Гражданите" са готови да извадят 40 милиона паунда още през зимата в опит да подсилят нападението си, което "издиша", когато на терена не е Серхио Агуеро или топ нападателят на тима не се намира в добра форма.

Арсенал също проявява интерес към нападателя, за когото Венгер е убеден, че ще пасне идеално на философията за атакуващ футбол на "артилеристите" и ще оформи убийствено трио заедно с Алексис и Месут Йозил.

Очаква се още с настъпването на януари Манчестър Сити да депозира своята оферта.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички