Манчестър Сити изпрати Гуардиола и веднага купи топ звезда за 115 милиона


Манчестър Сити изпрати Гуардиола и веднага купи топ звезда за 115 милиона
Снимка: Getty Images

688 0

Английският национал Елиът Андерсън ще продължи кариерата си в Манчестър Сити, съобщава Флориан Плетенберг. "Гражданите" са постигнали споразумение с Нотингам за трансфера на 23-годишния халф.

Ман Сити сключи огромна сделка

Сити ще плати около 140-150 млн. евро за правата на полузащитника, ако бъдат активирани всички бонуси в договора му. Самият Андерсън вече е уточнил своите лични условия.

Още: Ерата "Мареска" в Манчестър Сити стартира с луда покупка за 75 милиона

Елиът Андерсън

23-годишният Андерсън е получил разрешение да премине медицински прегледи в Ню Йорк в петък, като финализирането на трансфера зависи от договарянето на личните му условия. В момента играчът е с националния отбор на Англия на Световното първенство в САЩ, Канада и Мексико. В събота "трите лъва" играят на стадион "МетЛайф" в Ню Йорк/Ню Джърси.

Нотингам привлече Елиът Андерсън от Нюкасъл за малко над 40 млн. евро. През миналия сезон той изигра 50 мача във всички турнири за Форест.

Още: В Испания: Сънародник на изгонен от Левски изненадващо поема към Реал Мадрид?

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички