Ман Сити отново дръпна с 15 точки след лесна победа срещу Уест Бромич


Ман Сити отново дръпна с 15 точки след лесна победа срещу Уест Бромич
Снимка: Getty Images/Gulliver

864 0

Манчестър Сити победи с 3:0 Уест Бромич Албиън в двубой от 25-ия кръг на английската Висша лига на стадион "Етихад". Рекордното ново попълнение на "гражданите" Аймерик Лапорт, който вчера официално бе представен, днес започна като титуляр.

Играчите на Хосеп Гуардиола нямаха никакви проблеми в срещата и можеше да се поздравят и с по-изразителен успех. След тази победа Сити продължава да е безспорен лидер с 15 точки пред Манчестър Юнайтед, който се издъни срещу Тотнъм. 

За Сити Фернандиньо откри в 19'  след страхотна атака на "гражданите". В 68' Рахим Стърлинг подаде към Де Бройне, който на празна врата удвои преднината. В края на срещата отново Стърлинг асистира, този път на Агуеро за крайното 3:0. 

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички