Ливърпул отпадна от битката за ФА Къп след драма (ВИДЕО)

1016 0

Уест Хeм изхвърли Ливърпул от турнира за Купата на Футболната асоциация, след драматичен успех с 2:1 след продължения в преиграването на двубоя от 1/16 финалите.

"Чуковете", които бяха домакини в мача, поведоха с гол на Микаил Антонио в края на първото полувреме. Три минути след почивката Филипе Коутиньо възстанови равенството и се стигна до продължения (първата среща между двата отбора завърши 0:0).

Когато нещата вървяха към дузпи, Анджело Огбона се разписа в последната минута на второто продължение и се превърна в герой на мача.

В 1/8 финалите Уест Хям ще играе с Блекбърн.