Ливърпул и Арсенал с безгрижни победи за Купата на лигата

900 0

Ливърпул и Арсенал продължиха лесно напред за Купата на лигата, след като стигнаха до много лесни победи като гости съответно на Дарби Каунти и Нотингам Форест.

Мърсисайдци излязоха с голяма част от титулярните си футболисти, като това даде отражение и гостите нямаха никакъв проблем да спечелят срещата.

Още през първото полувреме Ливърпул поведе с гол на Рагнар Клаван в 24', а още в началото на втората част Коутиньо и Ориги вкараха по един гол за крайното 3:0.

Арсенал беше още по-убедителен, като с два гола се отчете новото попълнение Лукас Перес, който се разписа през вторите 45 минути. Първият гол в мача вкара Джака, докато последното попадение беше дело на Окслейд-Чермбърлейн.

Изненадата хвърли Норич, който отстрани Евертън след победа с 0:2 в Ливърпул.