Клоп пръска половината си бюджет за сензация от Бундеслигата


Клоп пръска половината си бюджет за сензация от Бундеслигата
Снимка: Getty Images/Guliver

3525 0

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп разполага с 45 милиона евро за зимна селекция, ако може да се вярва на информацията на германския вестник "Билд". Ако това наистина е така, то очевидно германецът иска да пръсне повече от половината от тези пари за една от звездите на РБ Лайпциг - Емил Форсберг.

Шведският национал обаче струва не по-малко от 25 милиона евро, като цената му сериозно скочи след сензационното представяне през сезона до момента с новака в елита.

Самият Форсберг в последното си интервю увери, че изобщо не му се мисли за напускане и единствено се наслаждава на престоя си в Лайпциг.

Иначе Ливърпул търси заместници на контузените Дани Ингс и Филипе Коутиньо, а Садио Мане ще отсъства от 14 януари за турнира за Купата на африканските нации.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички