Клонинг на Йорданеску? Моуриньо и Юнайтед се дънят пак

Снимка: Guliver/GettyImages

1053 0

Манчестър Юнайтед вече е смешно да мисли за титлата във Висшата лига, защото се отдалечи на осем точки от топ 4 и направи поредна издънка след 1:1 с Уест Хем на "Олд Трафорд".

Изразителната победа с 4:0 над Фейенорд в Лига Европа не послужи за инерция на "червените дяволи", като бяха изненадани още във втората минута от Диафра Сако.

Златан Ибрахимович все пак изравни в 21-ата след асистенция на Пол Погба, но двамата отново не можаха собственоръчно да изведат Юнайтед до пълен обрат. Всички създадени положения не бяха материализирани след това, като тази слабост на тима е бреме за Жозе Моуриньо през целия сезон.

Юнайтед са шести с 20 точки - на 4 от петия Тотнъм и на 8 от четвъртия Арсенал, като лидерът Челси е на 11. Уест Хем е 16-ти с 12 пункта.

Manchester United Vs West Ham United (1-1) All... by HdGoal