Кевин де Бройне с три асистенции към Холанд за полувреме - невиждани цифри от Ерлинг (ВИДЕО)

3563 0

Ерлинг Холанд подлуди футболните запалянковци при визитата на Манчестър Сити във вторник вечер. "Гражданите" се изправиха срещу непретенциозния Лутън Таун в 1/8-финал от ФА Къп, а Де Бройне успя да даде три асистенции на норвежеца в рамките на полувреме.

Холанд не спира да вкарва

"Викингът" изумява с цифри

От началото на годината Ерлинг имаше общо три попадения, след като пропусна първите три срещи заради контузия. Сега обаче се развихри срещу елитния тим и още до почивката изглеждаше, че гарантира успеха на своите с попаденията си в 3', 18' и 40'.

Трябва да се отбележи, че със страхотен гол се отчете и Кларк, който в последната минута преди почивката намали до 1:3.

С всичките си тези попадения - Холанд вече разполага с 20 хеттрика в кариерата си и 212 гола в 265 срещи. Вижте с какъв автомобил за повече от три милиона евро се награди Ерлинг!

Още: Лионел Меси влиза в "битка" с Ерлинг Холанд, Новак Джокович и Макс Верстапен за поредна награда

Холанд или Мбапе в Реал Мадрид? Легенда на "кралете" каза защо с единия ще се получи, а с другия не

Още преди 40 г. Манчестър Сити е имал Холанд: 340 гола за един сезон, но приключва с бизнес с "фиш енд чипс" (ВИДЕО)