Избраха задната ножица на Алехандро Гарначо за "Гол на сезона" в английската Висша лига (ВИДЕО)

822 0

Попадение на Алехандро Гарначо от Манчестър Юнайтед бе избрано за "Гол на сезона" в английската Висша лига!

Задна ножица е №1

Става въпрос за първия от трите гола във вратата на Евертън на 26-и ноември, когато "червените дяволи" разбиха "карамелите" като гости с 3:0 (кръг №13).

ОЩЕ: СНИМКА: Прощава ли се с Юнайтед? Рашфорд обясни сълзите си след финала на ФА Къп

Тогава, още в третата минута, Диого Далот центрира топката от дясното крило, а младият аржентинец я засече със задна ножица и я изпрати в горния ляв ъгъл на Джордан Пикфорд.

*Другите две попадения в срещата бяха дело на Маркъс Рашфорд (дузпа) и Антони Марсиал.

Иначе, през сезон 2023/24 Гарначо взе участие в 36 шампионатни мача, в които вкара 7 гола и раздаде 4 асистенции (2 576 игрови минути).

ПРОЧЕТЕТЕ ОЩЕЕрик тен Хаг похвали футболистите на Манчестър Юнайтед и отговори на въпрос за бъдещето си