Ираола пристига на "Анфийлд" и бие шута на най-верния играч на секундата
3166 0
Официалното обявяване на Андони Ираола като мениджър на Ливърпул вече е въпрос на време. Италианският журналист Фабрицио Романо потвърди, че той ще е новият силен човек на "Анфийлд", а с неговото назначавне ще настъпят и много промени по състава на мърсисайдци. Романо информира още, че се готви раздяла с един от любимците на феновете на "червените", а именно - Къртис Джоунс.
Ливърпул ще продаде Джоунс
Интерес към 25-годишният централен полузащитник не липсва. Джоунс е готов да напусне "Анфийлд", а през последните седмици се говори, че Интер и Кристиан Киву го искат в състава на "нерадзурите". Шефовете на италианския гранд са готови да предложат 35 милиона евро за услугите му, като се очаква ръководството на Ливърпул да приеме подобна оферта.
Още: Новият треньор на Ливърпул пристига ударно - иска ас за 90 милиона с куп голове

Припомняме, че още през зимния трансферен прозорец имаше интерес към Къртис Джоунс от страна на тимове като Тотнъм, Кристъл Палас и Борусия Дортмунд, но до сделка тогава не се стигна.
Джоунс се превърна в емблематичен играч на мърсисайдци. Той е прекарал цялата си кариера до момента на "Анфийлд" като може да се похвали с 228 мача, в които е реализирал 22 гола и е добавил още 25 асистенции на сметката си.
Джоунс стана шампион на Англия два пъти с Ливърпул, като спечели и Шампионска лига през 2019 година.
Още: Шокиращо: Треньор, който се провали срещу Лудогорец, наследява Слот в Ливърпул
ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ
виж всички
