Гуардиола към загряващия Туре: Какво си мислиш, че правиш бе?! (ВИДЕО)

1072 0

Пеп Гуардиола бе извън себе си от нерви по време на злополучния мач на Манчестър Сити с Челси, който лондончани спечелиха с 3:1. "Гражданите" поведоха в резултата в края на първото полувреме, а за 60 минути игра създадоха достатъчно положения за разгром, но направиха невероятни пропуски - най-вече Серхио Агуеро и Кевин де Бройне.

Мачът се развиваше ужасно за Гуардиола след изравнителния гол и той очевидно трябваше да промени плановете си за смени, поради което включването на Яя Туре явно не бе сред опциите за него.

Камерите уловиха как Яя отива да загрява, но нервният Пеп го спира и го пита нещо в стил "какво си мислиш, че правиш". След това испанецът бясно сочи на Туре да си седне на мястото.