Голове навсякъде и няколко дублирани резултати: Всички срещи от Висшата лига във вторник? (ВИДЕО)

1094 0

Уест Хем и Тотнъм не успяха да се победят в най-интересната среща от програмата на Висшата лига във вторник вечер (1:1). Лондонското дерби не излъчи победител и дублира резултата на две от останалите срещи.

Тотнъм не успя да победи

На "Лондон Стейдиъм" попаденията паднаха още до 20-ата минута, след като Джонсън откри в петата минута, а Зума изравни в деветнадесетата. Бранителят на по-късен етап имаш ключови намеси пред своята врата.

Впечатление прави, че "чуковете" завършиха срещата без нито една извършена, а гостите направиха петте възможни. Уест Хем остава без победа във Висшата лига през последния месец и е седми с 45 точки.

Тотнъм пък не е побеждавал при визита на столичния си съперник от 2019 г. Сега обаче възпитаниците на Постекоглу пропуснаха да намалят изоставането си на четвъртия Астън Вила (59 т.). "Шпорите" са пети с 57 пункта.

Резултатите във вторник (2-ри април 2024 г.)

Нотингам - Фулъм 3:1

Нюкасъл -  Евертън 1:1

Борнемут - Кристал Палас 1:0

Бърнли - Уулвърхемптън 1:1

Уест Хем - Тотнъм 1:1