Гаф потвърди трансфер на Ливърпул за 25 милиона


Гаф потвърди трансфер на Ливърпул за 25 милиона
Снимка: Guliver/GettyImages

3703 0

Ливърпул се е съгласил да плати 25 милиона паунда на Нюкасъл за холандския национал Джорджино Вайналдум, информира "Скай Спортс". "Свраките", които изпаднаха в Чемпиъншип, ще са на чиста печалба от 10.5 милиона, защото платиха 14.5 на ПСВ (Айндховен) миналото лято.

Въпреки че все още сделката не е станала официална, братът на Джорджино Вайналдум - Джордон - публикува снимка на роднината си с екип на Ливърпул и съобщение "Добре дошъл" в Туитър.

Само няколко минути по-късно обаче някой е уведомил Джордон за гафа му и снимката бе изтрита. Социалните мрежи не са място за обявяване на трансфери, и то от братя на футболистите, като точно това е било обяснено на семейство Вайналдум.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички