Феновете на Манчестър Юнайтед изпразват "Олд Трафорд" срещу Ливърпул


Феновете на Манчестър Юнайтед изпразват "Олд Трафорд" срещу Ливърпул
Снимка: GettyImages

1872 0

Част от феновете на Манчестър Юнайтед подготвят бойкот срещу ръководството на клуба, който се очертава да влезе в сила за следващото домакинство на "червените дяволи". По някаква случайност или не, сериозното недоволство ще се изрази именно в мача срещу големия съперник от Ливърпул.

Срещата е насрочена за 22 август, а сериозна част от запалянковците продължават да са против фамилия Глейзър, която се явява и собственик на клуба. Междувременно кампанията на феновете, която има специален хаштаг в социалните мрежи - "Изпразнете Олд Трафорд", (#EmptyOldTrafford) продължава да набира популярност.

Всичко това идва на фона на слабото представяне на английския колос в първия кръг от Висшата лига, когато Брайтън победи като гост с 2:1. Това допълнително обтегна отношенията между фенове и шефове, като първите скандираха против управляващите. Те издигнаха транспарант, който гласеше: "Бори се с алчността, бори се за Юнайтед, бори се с Глейзърс".

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички