Фелайни влезе и провали Юнайтед в самия край (ВИДЕО)

Снимка: Getty images/Gulliver

2311 0

Маруан Фелайни влезе и направи дузпа в полза на Евертън, с която "карамелите" се избавиха от поражение и стигнаха до равенство 1:1 на "Гудисън Парк" с Манчестър Юнайтед.

Жозе Моуриньо отново имаше основания да се хване за главата, след като неговият тим пак изпусна победата заради глупост в последните минути. Златан Ибрахимович откри резултата по феноменален начин в 42-ата минута, но неадекватността на Фелайни провали "червените дяволи".

Няколко секунди след като влезе на терена Фелайни извърши нарушение в наказателното поле, от което Лейтън Бейнс превърна дузпата в гол за 1:1. Домакините натискаха сериозно в последните етюди на срещата и заслужиха точката, но глупостта на Фелайни обезсмисли добрите спасявания на Давид де Хеа.

Юнайтед е шести с 21 точки и вече изостава с 13 от лидера Челси, а Евертън с 20 е осми.