ФА глоби мениджъра на Стоук Сити с 8 000 паунда

1025 0

Футболната асоциация (ФА) на Англия глоби мениджъра на Стоук Сити Марк Хюз с 8 000 паунда за изгонването му в мача с Тотнъм от четвърти кръг на Премиършип на 10 септември.

Наставникът на "грънчарите" бе отстранен през първото полувреме заради оспорване на съдийско решение. Самият Хюз призна, че поведението му в 34-ата минута на двубоя е било неподходящо, уточняват от ФА.

Емоционалния срещу Гениалния

Хюз реагира гневно на отсъждане на арбитъра Антъни Тейлър. Стоук загуби домакинския си мач с 0:4. Тимът след пет кръга от първенството е на дъното на таблицата с една точка./БГНЕС