Ето защо Златан избра да вкара чак сега - гений! (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

3281 0

Златан Ибрахимович прекъсна една доста неприятна серия от игрови минути без отбелязан гол - цели 609! Шведският нападател на Манчестър Юнайтед обаче най-накрая се разписа в 21-ата минута при гостуването на Суонси и направи резултата 2:0 в полза на "червените дяволи", след като 6 по-рано Пол Погба бе открил.

Статистиците на Острова отпразнуваха гола на Златан, защото се оказа, че той е номер 25 000 в историята на Висшата лига. Появиха се веднага шеговити коментари, че шведът нарочно е изчаквал да вкара точно в този момент.

Иначе в 33-ата минута на мача със Суонси той реализира още едно попадение и вече има общо 6 в първенството този сезон.

Вторият му гол също е юбилеен, но негов личен - номер 400 в кариерата за клубовете, в които е играл (Аякс, Ювентус, Интер, Милан, ПСЖ, Манчестър Юнайтед).