Ето защо Хари Кейн изпусна дузпата срещу "светците" (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/Getty Images

1366 0

Тотнъм размаза Саутхемптън с 4:1 като гост в последния мач от 18-ия кръг на английската Висша лига, а Хари Кейн се завърна сред голмайсторите на тима си. 7 минути след почивката той се разписа с глава и осъществи пълния обрат за "шпорите", но в 58-ата минута изпусна дузпа, с която можеше рано-рано да приключи интригата.

За втори път в кариерата си нападателят пропуска от бялата точка от общо 12 изпълнения, а иначе се разписа за първи път от 344 игрови минути, като за последно бе вкарал на 3 декември.

Повторенията обаче показаха, че тревата до бялата точка се раздвижи и премести кълбото, което доведе до пропуска на Кейн.