Дрогба нарече Уолкът "мишка" след Арсенал - Челси 3:0


Дрогба нарече Уолкът "мишка" след Арсенал - Челси 3:0
Снимка: Guliver/Getty Images

1387 0

Легендата на Челси Дидие Дрогба очевидно остава съпричастен към всички процеси в клуба дори когато вече не защитава цветовете на "сините". След тежкото поражение с 0:3 от Арсенал в дербито Дрогба изпрати любопитно съобщение до Тио Уолкът в Туитър.

АРСЕНАЛ РАЗПИЛЯ ЧЕЛСИ ЗА ЕДНО ПОЛУВРЕМЕ

Нападателят на Арсенал бе постнал своя снимка, на която празнува гола си, а анонсът е "3:0" с няколко смеещи се емотиконки.

От своя страна Дрогба е написал към англичанина: "Поздравления за победата, братле. Но е лесно за мишките да танцуват, когато ги няма котките".

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Арсенал за първи път от 27 декември 2010 година победи Челси в английската Висша лига на "Емиратс" (3:1), като оттогава до вчерашното дерби имаше само два успеха в 12 мача.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички