Джон Тери: Разочаровани сме от старта на 2015 г.


Джон Тери: Разочаровани сме от старта на 2015 г.
Снимка: Getty Images/Guliver

968 0

Защитникът на Челси Джон Тери заяви след загубата на отбора от Тотнъм (3:5), че в тима са много разочаровани от старта на 2015 година.

"Смятам, че играхме добър футбол, но просто не ни беше ден. Трудно ми е да гледам как Манчестър Сити се изравниха с нас – бяхме с 8 точки аванс, а сега сме на една позиция. Разочароващо е да загубим лидерската позиция, но ще продължаваме да бъдем сплотен тим и се надявам отново да излезем напред в класирането. Много сме разочаровани от старта на новата година, но оставяме загубата зад нас и продължаваме напред”, заяви Джон Тери.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Златната мина на ЦСКА: Как героят за Купата удвои цената си с два хода?

"Мрежа от детайли" е рубрика на Sportlive.bg, в която разглеждаме интересни щрихи и взаимовръзки от българския...

Най-четени новини

виж всички