Диего Коща простреля три пъти "лебедите" в четвъртата поредна победа на Челси

5194 0

Отборът на Челси продължи с впечатляващото си представяне от началото на сезона във Висшата лига и победи Суонзи с 4:2 в мач от 4-ия кръг, за да излезе еднолично на върха в класирането.

"Лебедите" също имаха пълен актив преди днешната среща и започнаха отлично на "Стамфорд Бридж", като още в 11-та минута поведоха в резултата след автогол на Джон Тери.

Точно преди почивката обаче Диего Коста изравни, а до 67-та минута резултатът вече бе 3:1 в полза на домакините след нови два гола на испанския национал.Лоик Реми също се разписа при дебюта си за "сините", а Джонджо Шелви оформи крайния резултат в 86-та минута след асистенция на Нейтън Дайър.