Челси с безпроблемна победа срещу Брентфорд за ФА Къп

Снимка: Getty Images/Gulliver

764 0

Лидерът във Висшатата лига Челси записа категорична победа с 4:0 над тима от Чемпиъншип Брентфорд в мач от четвъртия кръг на турнира за ФА Къп, игран на стадион „Стамфорд Бридж” в Лондон.

"Сините" от Лондон контролираха случаващото се на терена от началото на мача до края. Още в началните минути на първата част „сините” си осигуриха комфортен аванс от два гола. Първо в 14-ата минута Вилиан откри резултата след страхотно изпълнение на пряк свободен удар. Седем минути по-късно Педро удвои след асистенция на Миши Батшуай.

След почивката играчите на Антонио Конте подпечатаха успеха си с нови две попадения дело на Бранислав Иванович и Батшуай от дузпа съответно в 70-ата и 81-ата минути.