Челси продаде Вилиан?


Челси продаде Вилиан?
Снимка: Guliver/GettyImages

3294 0

Изключително интересна развръзка се очертава на сагата с трансфера на Вилиан. Звездата на Челси по всяка вероятност ще се озове в Манчестър Юнайтед, въпреки че през седмицата се появи информация, че Челси няма да го продаде в конкурент от Висшата лига.

Според информация на италианското издание "Tuttosport", лондончани ще приемат последната оферта за Вилиан, която е на стойност 75 милиона евро от стра на на "червените дяволи". Причина за това решение е намалелият интерес от страна на Барселона след трансфера на Малком.

Ръководството на Челси ще приеме най-високата оферта за бразилеца, за да може да осъществи собствената си селекция. Лондончани искат да действат бързо на трансферния пазар и да привлекат целите на новия треньор Маурисио Сари. Той настоява за поне трима нови - защитник, халф и централен нападател.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

"Неутрални" президенте Гонзо, защо за "червени" е едно, а за "сини" - друго... ПРИМЕРНО?

При положение, че ЦСКА и Левски са най-големите български клубове, най-успешните и с най-богатата история,...

Най-четени новини

виж всички