Челси мина вихрено през Уолсол

Снимка: Gulliver/ Getty Images

838 0

Английският шампион Челси не срещна проблеми в като гост на Уолсол в турнира за Купата на лигата. Лондончани се наложиха с 4:1 и си осигуриха място на 1/8-финалите.

Рамирес откри за "сините" още в 10-ата минута, след няколко пропуска за гостите. Челси продължи да натиска, като в добавеното време на първата част успяха да вкарат още един гол, но и да инкасират такъв. Първо Уолсол изравни чрез Джеймс О'Конър, но после Реми отново върна преднината за гостите.

Челси реши всичко в 52-ата минута, когато Кенеди записа дебютния си гол за новия си тим. С хубав изстрел той не остави шанс на вратаря на домакините - 3:1. Крайното 4:1 оформи Педро, като това бе негов втори гол за лондончани във всички турнири.