Челси крачи уверено към дубъл в Англия

1196 0

Челси се класира с лекота на четвъртфинал за Купата на Англия, след като стигна до комфортно 2:0 над Уулвърхямптън в късния двубой от програмата на ФА къп.

"Вълците" имаха нелоши положения в мача, особено през първото полувреме, но през втората част лондончани наложиха своето темпо на игра и резултатът не закъсня.

В 65' Педро най-накрая се разписа след няколко пропуска преди това, отбелязвайки 7-ото си попадение в последните 10 двубоя. В края на мача и Диего Коста се разписа, след като в последните няколко мача така и нямаше шанс да се разпише.

Така Челси се присъедини към класиралите се вече напред Милуоу, Линкълн Сити и Мидълзбро. Манчестър Сити пък ще трябва да преиграва своя двубой срещу Хъдърсфийлд.