Брутална драма: Ковънтри изхвърли Уулвърхемптън от ФА Къп след мач с 5 гола (ВИДЕО)

455 0

Зверска драма в Англия - втородивизионният Ковънтри се класира за 1/2-финалите в турнира ФА Къп, след като победи като гост елитния Уулвърхемптън с 3:2!

И петте гола паднаха през второто полувреме, а четири от тях - след 83-тата минута...

Уулвърхемптън - Ковънтри

Два обрата!

Ковънтри поведе в 53-ата чрез Елис Симс, а между 83' и 88' "вълците" осъществиха обрат с голове на Райън Айт-Нури и Уго Буено.

Дълбоко в добавеното време на двубоя гостите на свой ред осъществиха пълен обрат - първо Симс се разписа за втори път в 97-ата минута, а в 100' Хаджи Райт сложи точка на спора, оформяйки крайното 3:2.

*Другите 1/4-финали за ФА Къп са Манчестър Сити - Нюкасъл (16.03., 19:30 ч.), Челси - Лестър (17.03., 14:45 ч.) и Манчестър Юнайтед - Ливърпул (17.03., 17:30 ч.).

Пълен репортаж от Уулвърхемптън 2:3 Ковънтри