Брендън Роджърс взима бивш нападател на Ливърпул в Лестър


Брендън Роджърс взима бивш нападател на Ливърпул в Лестър
Снимка: Getty Images/Guliver

2404 0

Испанският атакуващ полузащитник Луис Алберто може да напусне Лацио през зимата. Кандидат за 28-годишния футболист е Лестър Сити, съобщава Fichajes.

Ръководството на английския клуб е набелязало Алберто като заместник на Джеймс Мадисън и Юри Тилеманс, които може да напуснат отбора.

Мениджърът на Лестър Брендън Роджърс също се интересува лично от Луис Алберто, с когото работиха заедно при съвместния им престой в Ливърпул. Халфът премина в Лацио през 2016 г.

Преди това той игра за Депортиво, Малага, Ливърпул и Севиля. Контрактът на футболиста с римския клуб е до края на юни 2025 г.

През настоящия сезон Алберто взе участие в 6 мача от Серия А, в които вкара един гол и подаде за три. Още трансферни новини ще намерите ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

В мач с 6 гола: Да вкараш с ЦСКА срещу Атлетико Мадрид на 34 години (ВИДЕО)

Най-възрастният голмайстор в историята на ЦСКА е Тодор Янчев, който на 37 години, 4 месеца и 10 дни се разписва...

Най-четени новини

виж всички