Браво се изложи ДВА пъти за 45 минути в дербито на Манчестър (ВИДЕО)

1949 0

Ужасяващ дебют в дербито на Манчестър прави вратарят на Сити Клаудио Браво, който за малко собственоръчно не заличи комфортния аванс от два гола на "гражданите" на почивката срещу Юнайтед.

РУУНИ ЗА МАЛКО НЕ ПРЕБИ ГУАРДИОЛА

Бившият страж на Барселона се изложи за първи път в 42-ата минута, когато не можа да улови висока топка и я подари на Златан Ибрахимович, който с мощно воле от 12 метра направи резултата 1:2, и то без Юнайтед да са създали голово положение.

В 47-ата на първата част нова излагация на Браво, този път при неразбирателство с Бакари Саня, позволи на Ибрахимович отново да стреля към опразнената врата, но Джон Стоунс изчисти от голлинията.