Босът на Ливърпул: Разделихме се навреме със Суарес


Босът на Ливърпул: Разделихме се навреме със Суарес

1132 0

Американският собственик на Ливърпул Джон Хенри изрази увереност, че клубът се е разделил своевременно със звездата си Луис Суарес.

Както е известно, уругвайският нападател премина в Барселона за пет години.

"Това бе най-подходящото време за нашия клуб и Луис Суарес да се разделим. Той даде много на отбора, но и отборът даде много на Луис. Мисля, че през новия сезон ще видите същата експлозивна атака на Ливърпул", заяви 64-годишният Хенри, цитиран от британската преса.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Изненадващи новини за всички, след като изчислиха шансовете на ЦСКА в Европа

Специализираното издание Football Meets Data прогнозира, че ЦСКА ще бъде сред поставените в първия предварителен...

Най-четени новини

виж всички