Бербатов отново в игра на "Олд Трафорд" (ВИДЕО)

Снимка: Getty Images / Guliver

2232 0

Димитър Бербатов отново облече фланелката на Манчестър Юнайтед в специалния мач, организиран в чест на Майкъл Карик по повод 11 години, откакто Карик е на "Олд Трафорд".

Бербатов влезе като резерва за второто полувреме на мача между сборната селекция на Карик и Манчестър Юнайтед 08, завършил 2:2.

Гайска Мендиета откри за Ол Старс, а Неманя Видич изравни за Юнайтед до почивката. През второто полувреме двата отбора си размениха по още едно попадение: Роби Кийн изведе Ол Старс, а Майкъл Карик вдигна публиката на крака, изравнявайки за 2:2.

Бербатов бе близо до гола в 59-а минута, но негов удар премина покрай вратата. В състава на Юнайтед от 2008 година личаха имената на Едвин ван дер Сар, Рио Фърдинанд, Неманя Видич, Райън Гигс, Пол Скоулс, Уейн Рууни, Бербатов и други.

В другия отбор - Майкъл Карик Ол Старс, играха Шей Гивън, Джон Тери, Гайска Мендиета, Кларенс Зеедорф, Майкъл Оуен, Роби Кийн и други.