Арсенал взе поправителния си изпит с отличен (ВИДЕО)

875 0

Арсенал спечели безапелационно за първи път в английската Висша лига, след като срази с 3:1 Уотфорд като гост в среща от 3-ия кръг. Още до почивката футболистите на Арсен Венгер си бяха осигурили преднина от три попадения, с която напълно спокойно доиграха остатъка от срещата.

Едва в 9-ата минута Сантяго Касорла от дузпа откри резултата, а звездата Алексис Санчес направи 0:2 в 40-ата. Другата ключова фигура в състава Месут Йозил в добавеното време на полувремето съвсем да елиминира интригата и се разписа за 0:3.

Роберто Перейра върна едно попадение за Уотфорд в 57-ата минута, но това бе максимумът на възможностите на домакините.

Арсенал вече има 4 точки, след като почна със загуба 3:4 от Ливърпул, а с шампиона Лестър направи 0:0. Уотфорд пък записа второ поражение, след като падна от Челси в края миналия път, а преди това направи равен със Саутхемптън.

All Goals HD - Watford 1-3 Arsenal - 27.08.2016 by Euro-1