Арсенал със страхотен обрат срещу Стоук

Снимка: Guliver/Getty Images

838 0

Арсенал стигна до страхотен обрат днес на "Емиратс", след като лондончани биха с 3:1 набиращия скорост през настоящия сезон тим на Стоук.

Гостите успяха да поведат след точно попадение на Чарли Адам, който реализира от дузпа в 29'. До края на полувремето обаче домакините успяха да върнат равенството, което даде криле на тима през вторите 45 минути. Тио Уолкът се разписа след подаване на завърналия се в игра Бейерин и изравни 3 минути преди края на полувремето.

Месут Йозил с 5-ия си гол през сезона даде аванс на своите, а резервата Иуоби вкара за 3:1 и донесе 3-ата поредна победа на отбора.

Арсенал има само едно поражение до момента през сезона и се намира на 1-о място с актив от 34 точки - колкото има и Челси. "Сините" обаче са с мач по-малко.