Арсенал се провали в Загреб, Байерн започна с класика

Снимка: Gulliver/ Getty Images

890 0

Арсенал започна с изненадваща загуба участието си в груповата фаза на Шампионска лига. Снощи "артилеристите" отстъпиха с 1:2 при гостуването си на Динамо (Загреб).

Домакините поведоха в резултата в 24-тата минута след автогол на Алекс Окслейд-Чембърлейн. В 58-та минута Фернандес се разписа и удвои аванса на своя тим. Почетното попадение за Арсенал дойде в 79-тата минута, като точен бе Тио Уолкът.

В другия мач в група "F" Байерн (Мюнхен) спечели с 3:0 гостуването си на гръцкия Олимпиакос. И трите попадения паднаха през второто полувреме.

Томас Мюлер откри резултата в 52-та минута. В 89-тата Марио Гьотце сложи точка на спора, след като също се разписа. Крайният резултат оформи Мюлер в добавеното време на мача, като този път бе точен от дузпа.