Арсенал се прицели в защитник от Бундеслигата


Арсенал се прицели в защитник от Бундеслигата
Снимка: Getty Images/Guliver

1118 0

Ръководството на Арсенал проявява сериозен интерес към централния бранител на Фрайбург Чаглар Сьойюнджю. Турският национал е оценяван на близо 35 милиона паунда и според спекулациите в британската преса е сред водещите трансферни цели на „топчиите“ през лятото.

За това намекна и агентът на играча Мустафа Догру, който разкри, че новият главен скаут на Арсенал Свен Мислинтат отдавна следи изявите на неговия клиент.

"Още от времето, когато беше в Борусия Дортмунд, Мислинтат проявява интерес към Чаглар. Нямам съмнения, че Свен го иска в Арсенал, но за момента не са водени никакви преговори. Просто трябва двата клуба да се разберат за трансферната цена“, коментира Догру.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Левски

"Тайни от бг елита": Как майка му се превърна в идола на Кристиан Макун от Левски

"Тайни от бг елита" е новата рубрика, с която екипът на SportLive.bg ще запознава своите читатели с любопитни...

Най-четени новини

виж всички