Агентът на Погба не спира да дразни Юнайтед, намеси и Ювентус


Агентът на Погба не спира да дразни Юнайтед, намеси и Ювентус
Снимка: Getty Images/Gulliver

2469 0

Агентът на Пол Погба – Мино Райола, продължава да ядосва Манчестър Юнайтед със своите изказвания. Той не спира да твърди, че клиентът му не е щастлив на "Олд Трафорд", като този път намеси и Ювентус. "Бианконерите" са сред желаещите да подпишат с френския халф.

"Феновете на Юве трябва да мечтаят, защото не си жив, ако не мечтаеш. Не работя с мечти, а в реалния свят, така че трябва да вземам правилни решения за клиентите си. Сега не е подходящият момент да говоря за това как ще се развие бъдещето на Пол", заяви Райола.

В момента Погба лекува втората си тежка контузия от началото на сезона и не е на разположение за Юнайтед.  През настоящата кампания халфът взе участие в едва 7 мача във Висшата лига и в един мач от Купата на Лигата. Погба се е отчел с две асистенции в тези общо 8 мача. А кой трябва да го замени в Манчестър Юнайтед, ако бъде продаден през януари вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички