Почетино изуми: Тотнъм няма нужда от трансфери

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино е на мнение, че отборът не се нуждае от нови футболисти, въпреки кризата, в която се намират "шпорите". С изказването си аржентинският специалист увери, че през януари "белите" няма да осъществят нито един трансфер.

"Не мисля, че е нужно да правим трансфери през зимата. Вярвам на играчите, които са в Тотнъм в момента. Уважавам мнението на хората, които казват, че ни трябва промяна, но ако зависи от мен, ще продължа на разчитам на същите играчи, защото те са достатъчно класни", коментира Почетино.

Хари Кейн: Наказанието за България трябва да е по-строго

Нападателят на Англия Хари Кейн обяви, че е имало вариант отборът му да не излезе на терена след почивката на мача с България. На почивката обаче...

Тотнъм е на девето място във Висшата лига, като в последния кръг претърпя неприятна загуба от Брайтън с 0:3. Преди това "шпорите" бяха разгромени като домакини от Байерн Мюнхен с 2:7 в Шампионска лига, а също така отпаднаха и от Купата на Лигата, където бяха отстранени от четвъртодивизионния Колчестър.

Междувременно футболист на Тотнъм също коментира расисткия скандал от мача България - Англия (повече по темата четете тук).