Манчестър Юнайтед с грандиозна победа над Лестър с 4:1 (ВИДЕО)

4315 0

Отборът на Манчестър Юнайтед победи шампиона Лестър на „Олд Трафорд“ в сблъсък от шестия кръг на Премиършип.

Първият удар към вратата на Лестър дойде още в 4 минута, но Блинд шутира неточно. В 7 мунута  изстрел от въздуха на Златан Ибрахимович минава покрай целта.

Първата възможност за 'лисиците" беше в 17 минута, след бомбен удар на Хут, който обаче е много неточен.

Манчестър Юнайтед поведа с 1:0!  Крис Смолинг откри резултата! Бранителят се извиси над всички при изпълнение на корнер и реализира с глава!

Невероятен пропуск на Рашфорд в 22 минута! Маркъс беше изведен от Ибрахимович сам срещу Цилер, но не си спря добре и после би по ужасяващ начин...

Най-красивата ситуация в мача идва в 27 минута! Погба копва за Ибра, който си спря на гърди и стреля от въздуха със завъртане, но топката минава малко над целта!

Манчестър Юнайтед поведе с 2:0 с гол на Хуан Мата. Испанецът удвоява аванса на своите с плътен удар в левия ъгъл!

Маркъс Рашфорд вкара за 3:0 отблизо след подаване на Хуан Мата. Минутата е 40-та.

Манчестър Юнайтед поведе с 4:0, след като Пол Погба засече с глава при изпълнение на корнер и вкарва първия си гол във Висшата лига! Той падна 3 минути преди края на полувремето.

Още на полувремето звездите на Лестър Рияд Марез и Джейми Варди са заменени от Кинг и Грей.

Влезлият като резерва Демарай Грей вкарва почетен гол за Лестър в 59 минута, след изключително красив удар от дистанция.

Неточен удар на Джеси Лингард към вратата на Лестър ретистрираме в 64 вмиута. Чудесен удар на Ибрахимоним към вратата на Лестър3 минути по-късно, но той мина покрай дясната греда!

Страхотен удар на Демарай Грей в 77-та минута, но Де Хеа спаси с вещина!

Манчестър Юнайтед спечели напълно заслужена победа.