Куриозният начин, по който съдията позволи на Манчестър Сити да поведе срещу Уотфорд (ВИДЕО)

2370 0

Шампионът на Англия Манчестър Сити постигна победа с 3:1 над Уотфорд в среща от Висшата лига на Англия. С тази победа "гражданите" увеличиха аванса си на върха на 4 точки преди преследвачът Ливърпул утре да срещне Бърнли.

През първото полувреме момчетата на Хосеп Гуардиола не успяха да намерят път към вратата на "стършелите", но през втората част получиха сериозно съдийско рамо, за да открият в началото. Рахийм Стърлинг бе точен, но при попадението му бе вдигнат флаг за засада.

При повторенията се видя, че след като Серхио Агуеро пое на гърди, към топката тръгна английския национал, който бе в позиция на засада. Той замахна да нанесе удар, но преди това защитник на гостите ритна топката в крака му и се стигна до попадение. Последва консултация между съдиите, в резултат на което попадението на Стърлинг бе зачетено.