Брендън Роджърс тръгна със загуба начело на Лестър

844 0

Уотфорд победи Лестър с 2:1 у дома в двубой от 29-и кръг на Висшата лига. Автор на първия гол в срещата стана нападателят и капитан на “стършелите” Трой Дийни още в петата минута. Джейми Варди възстанови равенството 1/4 час преди края, но в 92-ата минута влезлият като резерва Андре Грей прониза вратата на “лисиците” и донесе победата на Уотфорд.

Дебют в тази среща направи новият мениджър Брендън Роджърс, който замени уволнения в края на февруари Клод Пюел.

Уотфорд е на осмо място в таблицата с 43 точки, а Лестър на 11-о с 35. В следващия кръг Роджърс ще опита да спечели първи точи за новия си отбор в домакинство срещу Фулъм, а Уотфорд ще спори с лидера Манчестър Сити на “Етихад”.