3 дузпи и общо 5 гола решиха изхода на Фулъм - Уулвърхемптън (ВИДЕО)

968 0

Отборът на Фулъм постигна важна домакинска победа с 3:2 срещу Уулвърхемптън в последния мач от 13-ия кръг на английската Висша лига.

Три от общо петте попадения паднаха през второто полувреме и то от дузпи!

Още в седмата минута Алекс Иуоби изведе лондончани напред в резултата, а в 22-рата Матеуш Куня върна "вълците" в срещата с изравнителен гол.

След час игра Фулъм получи дузпа, която бе реализирана от Вилиан. 15 минути преди края на редовното време Хи-Чан Хуан, също от бялата точка, направи 2:2. Крайното 3:2 пък стана факт в 94-тата, когато Вилиан се разписа от нов наказателен удар.

Със спечелените три точки столичани събраха актив от 15 на 14-ата позиция, докато Уулвърхемптън, който също има 15, остана на 12-ото място (заради по-добрата си голова разлика). В следващия кръг Фулъм гостува на Ливърпул (3.12.), а "вълците" - на Арсенал (2.12.).

*Четете всички последни новини от Висшата лига в SportLive.BG!