11-ият Ливърпул се смее на 12-ия Юнайтед

2782 0

Нападателят на Ливърпул Марио Балотели с ирония посрещна загубата на Манчестър Юнайтед от Лестъс Сити с 3:5 в мач от петия кръг на английското футболно първенство. Юнайтед водеха с 3:1, но за двадесет минути допуснаха 4 гола във вратата си, два от които след дузпи.
"Манчестър Юнайтед . . . Шумно се смея на глас", написа Марио Балотели в своя личен профил в социалната мрежа и така се подигра с представянето на големия противник на Ливърпул.

Ситуацията обаче наподобява приказката "Присмял се Хърбел на Щърбел", след като Ливърпул е на 11-о място във временното класиране, а Юнайтед позиция по-надолу. Вчера Ливърпул загуби от Уест Хям с 1:3 като гост.