Вбесил Левски съдия не пожали Барса: Изгони Араухо и Шави, треньорът с безумно действие (ВИДЕО)

8972 0

Барселона си тръгна си комфортна преднина от Париж с 3:2 от първия 1/4-финал срещу ПСЖ. Каталунците бяха по-добрият отбор, като започна и отлично реванша, повеждайки рано в двубоя.

Липса на концентрация в 29-ата минута обаче коства висока цена на домакините. Араухо извърши нарушение срещу нахлуващия в наказателното поле Баркола, който падна на тревата. Съдията извади червения картон и го показа на уругваеца, като свири и пряк свободен удар за ПСЖ.

Араухо бе изгонен още през първото полувреме

Араухо не можеше да повярва какво се случва и остана дълго на терена в очакване реферът да промени решението си. След това остана покрай тунела за няколко минути, въпреки че няма право, преди да се качи на трибуните, откъдето догледа мача.

В 57' пък наставникът Шави изпусна своите нерви и дори си позволи да изрита банер на Шампионска лига, за което директно бе изгонен.

Още: Шампионска лига НА ЖИВО: Барселона - ПСЖ 1:2 (ВИДЕО)

Припомняме, че рефер на двубоя бе Ищван Ковач, който е добре познат и у нас. Той ръководи двубоя между Левски и Хамрун, в който "сините" отпаднаха след дузпи. Съдията бе винен от мнозина "сини", че призна нередовен гол на гостите на "Герена".

Роберто Баджо изуми: Отказал на Барса и Реал заради... националния отбор на Италия

Съдът отряза Барселона за едностранно скъсване с "NIke", остават без милионите на "Puma

Луис Енрике: Четирима треньори, свързани с Барселона, на 1/4-финал. Това е чудо!

Барселона е отказала 80 млн. евро за Рафиня от клуб от Висшата лига

Трудна задача за Деко: Трансферните планове на Барселона се въртят около 2 попълнения

Въпреки категоричността на Шави, Жоан Лапорта не се отказва: Всичко е 'отворено'

Барселона - ПСЖ по ТВ: Къде да гледаме реванша 1/4-финал от Шампионска лига?