Салах след триумфа в ШЛ: Невероятно е за мен, че играя на толкова високо ниво

4995 0

Напълно очаквано и логично Мохамед Салах бе изключително щастлив след спечеления трофей в Шампионска лига. Ливърпул победи с 2:0 Тотнъм, а първото попадение бе дело на египтянина след дузпа.

"Всички сме много щастливи сега. Аз съм доволен от това, че бяхме за втори път на финал, но този път играх пълни 90 минути. Всеки се постара да покаже най-доброто от себе си днес. Без страхотни индивидуални изяви, но като отбор бяхме невероятни", заяви Салах минути след финала.

Относно това, че преди време заяви, че не е почитател на ВАР, а днес имаше консултации при отсъдената дузпа за мърсисайдци Салах заяви: Ще видим каква работа ще свърши ВАР през следващия сезон, но сега го харесвам! Изключително доволен съм от моята кариера, да идвам от толкова малко място, да мина до Кайро и сега африкански футболист да играе на толкова високо ниво. Невероятно е за мен".

А дузпата, която бе отсъдена, породи и този спорове относно нейната редовност. Ситуацията може да видите в този материал на Sportlive.bg.