Реал изравни рекорд на Байерн (Мюнхен)

Снимка: Getty Images/Gulliver

1231 0

Реал Мадрид изравни постижение на Байерн Мюнхен от 61 поредни мача с отбелязан гол във всички турнири.

Реал направи най-лошия си старт на мач в Шампионска лига в историята и губеше с 0:2 до 16-ата минута на „Висенте Калдерон” на реванша срещу Атлетико Мадрид от полуфиналите, но Иско отбеляза преди почивката за 2:1 след невероятни действия на Карим Бензема между трима защитници по аутлинията вляво.

От март 2013-а до април 2014-а Байерн изигра 61 поредни мача с поне един отбелязан гол и сега Реал изравни това постижение.

Последният мач, в който Реал не успя да вкара, беше 0:0 срещу Манчестър Сити в полуфиналите на Шампионска лига миналата година през април.