ПСЖ излиза с възможно най-доброто за финала на Шампионска лига


ПСЖ излиза с възможно най-доброто за финала на Шампионска лига
Снимка: Getty Images

638 0

Луис Енрике няма никакви кадрови проблеми преди финала в Шампионска лига и Пари Сен Жермен ще излезе с всичко най-добро на „Алианц Арена“ в Мюнхен срещу Интер. Най-големият мач в клубния футбол е утре, 31 май, от 22:00 часа българско време.

В сметките на Енрике дори се завръща централният защитник Преснел Кимпембе, който не е бил в групата от гостуването на Арсенал в първи полуфинален мач в турнира на 29 април. На пресконференцията ще говорят Луис Енрике, Маркиньос и Усман Дембеле.

ПСЖ

Още: Интер надъхан за финала с ПСЖ: Звезда на "нерадзурите" се закани на парижани

Пълната група на ПСЖ

Вратари: Джанлуиджи Донарума, Матвей Сафонов, Арнау Тенас

Защитници: Люка Ернандес, Ашраф Хакими, Преснел Кимпембе, Нуно Мендеш, Маркиньос, Лукас Бералдо, Уилиан Пачо

Полузащитници: Уорън Заир-Емери, Фабиан Руис, Сени Маюлу, Витиня, Кан-ин Лий, Жоао Невеш

Нападатели: Брадли Баркола, Хвича Кварацхелия, Гонсало Рамош, Усман Дембеле, Дезире Дуе, Ибрахим Мбайе

Още: Треньорът на ПСЖ се закани за големия финал: Сега е време да си довършим работата

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички