Гуардиола за реванша: Ако не вкараме, отпадаме


Гуардиола за реванша: Ако не вкараме, отпадаме
Снимка: Guliver/GettyImages

987 0

"Ако не вкараме в Монако, ще бъдем елиминирани", коментира Пеп Гуардиола веднага след мача на Сити с Монако.

Отборът на Манчестър Сити постигна впечатляваща победа като домакин с 5:3 над френския Монако в среща от осминафиналите в Шампионска лига. Двата отбора изиграха невероятен спектакъл на “Етихад”, който премина през много обрати, но в крайна сметка победата остана за „гражданите”.

Наставникът на Манчестър Сити даде също така и гаранция, че отборът воден от него ще продължи да се бори, независимо от постигнатата победа.

„Сега се познаваме още по-добре. Ние ще коригираме някои неща в играта си, но и те ще направят същото. Ние просто трябва да вкарваме”.

„Те ще атакуват много повече, като ние ще трябва да се защитаваме доста по-умело. Мисля, че ще имаме своите шансове”, заяви Гуардиола.

„Ще отидем в Монако, за да вкараме колкото се може повече голове. Няма да защитаваме този резултат”, коментира още испанецът.

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Реваншът между двата отбора ще се състои на 15-ти март на стадион "Луи II" в Монако.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички