Головата машина на Гуардиола не спира да мачка, комична дузпа беляза срещата (ВИДЕО)

1824 0

Отборът на Манчестър Сити нямаше никакъв проблем в домакинския си мач от Шампионска лига срещу Шахтьор Донецк. Играчите на Хосеп Гуардиола за миг не оставиха и повод за съмнение в това кой ще спечели срещата, като се наложиха с гръмкото 6:0.

През първата част капитанът Давид Силва даде аванс в 13' преди да се стигне до 24'. Тогава Рахийм Стърлинг нахлу на скорост в наказателното поле и се спъна в земята, но получи дузпа, която Жезус превърна в гол.

През втората част паднаха още четири гола дело на Стърлинг, Жезус на два пъти и Марез, за да бъде победата още по-изразителна. С тази победа шампионът на Англия събира 9 точки и е на върха в групата, следван от Лион, Хофенхайм и Шахтьор.