Венгер: Трудно ще е да не съм доволен

1095 0

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер каза, че е останал впечатлен от агресията на Лудогорец през първото полувреме и създадените положения, но остана доста доволен от крайния резултат - 6:0.

ШАМПИОНСКА ЛИГА: АРСЕНАЛ - ЛУДОГОРЕЦ 6:0

"Трудно ще е да не съм доволен, много съм щастлив от начина, по който играхме. Головете ни идват от всякъде, повратливи сме и се справяме с темпото по време на мача. Трябва да покажем, че можем да постигаме такова ниво във всеки мач, но трябва да сме мотивирани по същия начин.

През първото полувреме Лудогорец игра по начина, по който очаквах, но ме изненадаха с агресията си. Едва през второто полувреме мачът беше решен. Гостуването на Лудогорец ще е доста по-труден и трябва да сме подготвени, ако ги победи, ще сме готови за ПСЖ", каза Венгер.