Занев с асистенция при победа на Амкар

1299 0

Амкар записа втора поредна победа от началото на сезона в руската Премиер Лига. Тимът от Перм спечели с 1:0 домакинството си на Криля Советов в среща от 3-ия кръг.

Автор на попадението стана Дмитрий Белоруков в 27-ата минута. Той изпрати топката с глава след центриране на българския ляв бек на Амкар Петър Занев, който изигра пълни 90 минути.

Георги Пеев също взе участие в двубоя. Българският ветеран влезе в игра за Амкар след почивката - в 58-ата минута той смени нигериеца Изуна Узочукву.

Тимът от Перм вече има 6 точки, докато Криля Советов претърпя второ поредно поражение и е с 3 точки след първите си три срещи.