Снимка: Gulliver/Getty Images

2415 0

Рубин (Казан) претърпя тежка загуба в руската Премиер Лига. Тимът отстъпи у дома с 0:3 на Ростов. Цял мач за домакините изигра българинът Благой Георгиев.

Резултатът беше открит още в 4-тата минута на срещата. Точен беше Александър Бухаров, който се разписа след ъглов удар. В 39-тата минута Канга Гелор удвои преднината на своя тим след груба грешка в защитата на Рубин. Крайният резултат беше оформен от Александър Бухаров, който се разписа за втори път в срещата, този път в 73-тата минута.

След този мач Ростов е на петото място във временното класиране, докато Рубин е в дъното на таблицата без спечелена точка и отбелязан гол.